K5 International produkuje i dostarcza najwyższej jakości narzędzia fryzjerskie i barberskie. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wszystkich rodzajów nożyczek fryzjerskich, degażówek, brzytw. Oferujemy również praktyczne i wytrzymałe peleryny i fartuchy fryzjerskie. Działamy w tej dziedzinie od wielu lat i mamy doświadczenie w produkcji wielu rodzajów oraz wzorów nożyczek. Zapewniamy miłą i szybką obsługę, zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. 

Jeśli szukasz niezawodnych i jednocześnie niedrogich nożyczek fryzjerskich jesteś w dobrych rękach.Wdrożone przez nas procedury i kontrole jakości gwarantują najwyższą jakość wszystkich wytwarzanych przez nas produktów  Nasza produkcja odbywa się pod okiem fachowców i wykonujemy szereg testów jakościowych na wytworzonych produktach. To jest powód, dla którego wiele osób współpracuje z K5 International.

Czym jest nasza misja?
K5 International stawia na jakość produktów i przede wszystkim satysfakcję klienta. Produkujemy wytrzymałe i wygodne w użyciu nożyczki o eleganckich wzorach. K5 International zapewnia produkty nie tylko dla fryzjerów, ale także do użytku domowego.

Tworzenie fryzur to praca wymagająca dużej koncentracji i doświadczenia. Ogromnym wsparciem dla pracy fryzjera są narzędzia fryzjerskie, które umożliwiają urzeczywistnienie ich koncepcji. Powinny one spełniać standardy zapewniające wysoki komfort użytkowania, nawet po wielu godzinach pracy. Stosowanie narzędzi o niskiej jakości, sprawia, że praca jest męcząca i bolesna, a efekty nie speniają oczekiwań zarówno fryzjera, jak i klienta. Pamiętamy o tym podczas produkcji naszych nożyczek do strzyżenia włosów. Używamy wysokiej jakości stali nierdzewnej, która zapewnia długotrwałą ostrość i trwałość. Odpowiedni design sprawia, że nożyczki są perfekcyjnie wykonane, łącząc ergonomię i funkcjonalność z estetycznym wyglądem.

Produkty fryzjerskie K5 International dostarczane są w eleganckim opakowaniu. Stosujemy przyjazną dla środowiska strategię pakowania. Nasze opakowania zabezpieczają produkt i chronią go przed uszkodzeniami w transporcie.

Dbamy o to, aby kontakt z nami był miłym doświadczeniem. Chętnie służymy radą i pomocą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z nami.

Zespół K5 International